Über Uns / Hakkımızda

 
Wer sind wir?

Wir sind die Peker Werbeagentur mit einer Erfahrung von über 25 Jahren.

Unser Schwerpunkt liebt im Bereich des Ethnomarketings. Das bedeutet; Wir haben uns auf den interkulturellen Zusammenhang zwischen der Deutschen und Türkischen Community spezialisiert.

 

Da wir selber auch dieser ethnischen Gruppe angehören, können wir uns an die Stelle der Endverbraucher versetzen und damit zielgerecht für die Kunden und Firmen werben, da wir wissen, was die Türkische Community will und worauf es bei Ihnen ankommt.

 

Wir versuchen eine Brücke zwischen der Deutschen und Türkischen Community herzustellen. Dafür sind wir da !!!

Wir sind dafür da, Sie in den Bereich des Ethnomarketings einzuführen und Sie erfolgreich in diesem Markt mit einem sehr hohem Potenzial zu etablieren.

 
Biz kimiz?

25 yıllık tecrübemizle Peker Reklam Ajansı olarak etnik pazarlama yani Avrupa´da Türk vatandaşlarına yönelik reklam konularında hizmetinizdeyiz. Alman ve Türk işyerleri ile vatandaşlarımızın arasındaki reklam bağını kurmak bizim işimiz.

 

Bu işi uzun yıllardır yapan ve türk kökenli bir sirket olduğumuz için, vatandaşlarımızın düşünceleri ve kafa yapılarına göre davranarak, bu konudaki tecrübelerimizle birlikte bu işi çok iyi yaptığımızı biliyoruz.

 

Kendimizi Alman ve Türk reklam piyasasında bir köprü kurmaya ve iki kökeni reklam piyasasında da bir araya getirmeye adadık.

Şirketinizi Ethnomarketing piyasasında tüm reklam çalışmalarınızda destekleyerek, bu yüksek potansiyeli olan piyasa içerisinde firmanıza dahada fazla başarı getirmek istiyoruz.

 

AVRUPA PAZARINDA  REKLAM  ÇÖZÜM ORTAĞINIZIZ

Etnik pazarlama konusunda uzman kuruluş olan PEKER WERBEAGENTUR GmbH 1992 yılında kuruldu. Müşterilerimizin ürünlerinin markalaşması, piyasa analizi, medya planlaması ve etnik pazarlama alanında  piyasanıin en eski ajanslarından biri olan ajansımız,

MEDYA SEKTÖRÜNDE, ürününüze  ve  bütçenize göre, REKLAM   PRODUKSİYONU, MEDYA PAZARLAMASI, MEDYA SATIN ALMA konularında  uzun yıllara varan birikimiyle sizlere yardımcı oluyor.

 

Ajans olarak amacımız, müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en kaliteli ve doğru hizmeti en hızlı bir biçimde sağlamaktır. Bugüne kadar, Medya´da ve yazılı basında teknoloji ve görselliğin bir arada bulunduğu bir çok başarılı calışmalar yaptık.

Genç ve dinamik kadromuzla sizlere en iyi hizmeti hep daha yüksek kalitede sunarak,

reklam sektöründe en iyi hizmet veren ekip olmayı amaçladık.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Unutmayalım  ki; bir firmayı ifade eden kurumsal kimliğidir.
İyi bir kurumsal kimlikle firmanızın
iyi bir şekilde ifade edilmesini sağlayabilirsiniz