REKLAM ÇEŞİTLERİMİZ

Ürününüz ve Hizmetleriniz için

en doğru Reklamı seçin...

Spot
Reklam

Reklam Filminiz, reklam kuşakları içinde yayınlansın. O an ekran başında olmayanlar, en azından sesini duysun, sesini duyanlar, şöyle bir dönüp baksın, hatta güzel birde reklam Müzigi yapalım duyanların aklında kalsın istiyorsanız; İşte tüm bunların uygulanması için doğru yerdesiniz.

Bant (Key)
Reklam

Reklamlarınızın, izleyicinin diziyi izlerken hatta en heyecanlı yerinde, dizinin içinde yayınlanmasını, böylece herkes görsün istiyorsanız. İşte Bant Reklam tam size göre. Ekranın yaklaşık olarak dörtte biri kadar alanda yayınlanır. RTÜK kuralları gereği bir reklam reklam süresi 8-10 sn'dir.

Tanıtıcı
Reklam

Reklamlarınızın, izleyicinin diziyi izlerken hatta en heyecanlı yerinde, dizi devam ederken tam arasında 15-20 saniyelik bir spot ile yayınlanmasını, böylece herkes görsün istiyorsanız. İşte Tanıtıcı Reklam tam size göre. 15-20 saniyelik bir reklam için başka bir kanala geçmeyen izleyici otomatik olarak dizi arasında 15-20 saniyelik reklamınızı izleyecektir.

Sponsorluk

Her dizinin tartışmasız belli bir izleyici kitlesi vardır. Bu kitle bazen milyonlar, bazen de yüzbinlerle ifade edilir. Başka bir anlatımla, ana sponsoru olduğunuz dizinin kitlesi ile sıkı bir bağ kurarsınız ve o izleyici kitlesi sizi asla unutmaz.

Reklam
Paketlerimiz

Her bütçe ve ürüne göre, haftalık, 15 günlük, aylık ve daha uzun süreli reklam paket ve kampanyalarını sizin için en uygun fiyatları satın alıp isteklerize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde hazırlıyoruz.

 

Size özel olarak hazırladığımız medyaplanlamasında tüm reklamlarınız yayın yerlerini ve yayın saatlerini görebilir kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

Daha detayli bilgi için telefonunuzu bekliyoruz: +49-(0)221-9130980